• Programma

    Datum/tijdThuisteamUitteamVeld
    2 dec. 19:30Brielle, VV VR30+1Hellevoetsluis VR30+1veld 1 A
    2 dec. 20:00Hellevoetsluis VR30+1FC Vlotbrug VR30+1veld 1 A
    2 dec. 21:00Zinkwegse Boys VR30+1Hellevoetsluis VR30+1veld 1 A
    2 dec. 21:30Hellevoetsluis VR30+1Zuidland VR30+1veld 1 A
    3 dec. 08:30Hellevoetsluis JO13-3JMDVV09 JO13-2JMveld 2
    3 dec. 08:30Hellevoetsluis JO13-4JMOVV JO13-2JMveld 3
    3 dec. 08:30Hellevoetsluis JO7-2FC Vlotbrug JO7-1veld 4B A1
    3 dec. 08:30Hellevoetsluis, JO11-2JMNieuwenhoorn JO11-3JMveld 4A A
    3 dec. 08:30Barendrecht JO9-3Hellevoetsluis JO9-1veld 3 A1
    3 dec. 08:50Hellevoetsluis JO7-2Hellevoetsluis JO7-1veld 4B A1
    3 dec. 09:00Hellevoetsluis JO13-1JMBinnenmaas, FC JO13-1veld 1
    3 dec. 09:00GHVV'13 JO11-1JMHellevoetsluis, JO11-3JMveld 2 B
    3 dec. 09:10FC Vlotbrug JO7-1Hellevoetsluis JO7-1veld 4B A1
    3 dec. 09:15Stellendam JO8-1Hellevoetsluis JO8-1veld 3 B1
    3 dec. 09:30Zwartewaal JO9-1Hellevoetsluis JO9-3JMveld 2 (C-jun./ D-, E- en F-pup.) A1
    3 dec. 09:45Zwaluwen JO10-4Hellvoetsluis JO10-2JMveld 3 A2
    3 dec. 10:00OVV JO13-1Hellevoetsluis JO13-2veld 2
    3 dec. 10:00OVV JO13-3Hellevoetsluis JO13-5veld 1
    3 dec. 10:00Zuidland JO15-1Hellevoetsluis JO15-1veld 2
    3 dec. 10:15Hellevoetsluis JO17-2Zuidland JO17-1veld 3
    3 dec. 10:15Hellevoetsluis JO15-2Jonge Spartaan, de JO15-2veld 2
    3 dec. 10:15Hellevoetsluis JO11-1JMv.v. Hekelingen JO11-1veld 4A A
    3 dec. 10:15Hellevoetsluis JO10-1SNS JO10-1JMveld 4B A1
    3 dec. 10:30FC Vlotbrug JO9-1Hellevoetsluis JO9-2veld 4 (Pupillen: 6x6/8x8) A1
    3 dec. 11:00v.v. Hekelingen 2Hellevoetsluis 3veld 1
    3 dec. 11:30Hellevoetsluis 2Zwaluwen 2veld 1
    3 dec. 12:30Hellevoetsluis 35+1Stellendam 35+1veld 2
    3 dec. 12:30Hellevoetsluis 5DVV '09 3veld 3
    3 dec. 12:30Binnenmaas, FC JO17-1Hellevoetsluis JO17-1veld 1
    3 dec. 12:30FC Vlotbrug JO17-2JMHellevoetsluis JO17-3veld 1
    3 dec. 13:40Spijkenisse JO19-2Hellevoetsluis JO19-1veld 6
    3 dec. 14:00Hellevoetsluis 1De Meeuwen 1veld 1
    7 dec. 18:30Hellevoetsluis JO13-3JMFC Vlotbrug JO13-1veld 3
    7 dec. 18:30OVV JO13-2JMHellevoetsluis JO13-5veld 1
    7 dec. 18:30v.v. Hekelingen JO15-1Hellevoetsluis JO15-1veld 1
    7 dec. 19:00Hellevoetsluis JO17-3Zuidland JO17-2veld 1
    10 dec. 08:30Hellevoetsluis JO13-2DVV '09 JO13-1veld 1
    10 dec. 08:30Hellevoetsluis JO9-1Charlois, sv JO9-2veld 4B A1
    10 dec. 08:30Hellevoetsluis JO13-5FC Vlotbrug JO13-2veld 2
    10 dec. 08:30Hellevoetsluis JO9-2Jonge Spartaan JO9-3JMveld 4A A2
    10 dec. 08:30Spartaan'20 JO13-3Hellevoetsluis JO13-1JMveld 2
    10 dec. 08:30Botlek, SC JO11-2Hellevoetsluis, JO11-2JMveld 3 B
    10 dec. 08:30Spijkenisse JO11-2Hellevoetsluis JO11-1JMveld 3 B
    10 dec. 08:30OVV JO10-2Hellevoetsluis JO10-1veld 2 A2
    10 dec. 09:00Hellevoetsluis JO7-2OVV JO7-1veld 4A A1
    10 dec. 09:40FC Vlotbrug JO7-2Hellevoetsluis JO7-2veld 4A A1
    10 dec. 10:00Hellvoetsluis JO10-2JMCWO JO10-4veld 4B A2
    10 dec. 10:00Nieuwenhoorn JO15-4Hellevoetsluis JO15-2veld 2
    10 dec. 10:00sv Poortugaal JO13-4Hellevoetsluis JO13-4JMveld 2
    10 dec. 10:00Nieuwenhoorn JO7-1Hellevoetsluis JO7-1veld 4 A1
    10 dec. 10:00Rockanje JO9-1Hellevoetsluis JO9-3JMveld 1 A2
    10 dec. 10:15Hellevoetsluis JO17-1Zwervers, IJVV de JO17-1veld 1
    10 dec. 10:15Hellevoetsluis JO17-3WFB JO17-2JMveld 3
    10 dec. 10:15Hellevoetsluis, JO11-3JMHermes DVS JO11-3veld 4A A
    10 dec. 10:15Hellevoetsluis JO8-1Jonge Spartaan, de JO8-2veld 4B A1
    10 dec. 10:15Hellevoetsluis JO15-1Spijkenisse JO15-3veld 2
    10 dec. 10:20Hellevoetsluis JO7-1Jonge Spartaan, de JO7-1veld 4 A2
    10 dec. 10:40FC Vlotbrug JO7-1Hellevoetsluis JO7-1veld 4 A1
    10 dec. 12:00Nieuwenhoorn 2Hellevoetsluis 2veld 1
    10 dec. 12:00Melissant 2Hellevoetsluis 5veld 1
    10 dec. 12:30Hellevoetsluis 3Botlek, SC 2veld 1
    10 dec. 12:30Hellevoetsluis 6SHO 7veld 2
    10 dec. 12:30Hellevoetsluis JO19-1WFB JO19-1veld 3
    10 dec. 13:15Zinkwegse Boys JO17-2Hellevoetsluis JO17-2veld 2
    10 dec. 14:30SSV'65 1Hellevoetsluis 1Veld 1 SSV '65 - 4
    10 dec. 14:30Melissant 35+1Hellevoetsluis 35+1veld 2
    10 dec. 15:30v.v. Hekelingen 4Hellevoetsluis 4veld 3
    12 dec. 19:30VV Hellevoetsluis JO17-1Neptunus-Schiebroek JO17-1veld 1
    14 dec. 18:30Hellevoetsluis JO13-4JMOVV JO13-3
    14 dec. 18:30Hellevoetsluis JO15-1Pernis JO15-1veld 1
    14 dec. 18:30VFC JO11-3Hellevoetsluis, JO11-3JMveld 3 B
    14 dec. 18:30sv Poortugaal JO13-4Hellevoetsluis JO13-5veld 8
    17 dec. 08:30Hellevoetsluis JO13-2WFB JO13-1JMveld 1
    17 dec. 08:30Hellevoetsluis JO9-3JMFlakkee JO9-2veld 4B A2
    17 dec. 08:30Hellevoetsluis, JO11-3JMFc Vlotbrug JO11-4 JMveld 4A A
    17 dec. 09:00Brielle, VV JO15-2Hellevoetsluis JO15-1veld 2 - KG2
    17 dec. 09:30Barendrecht JO13-3JMHellevoetsluis JO13-1JMveld 1
    17 dec. 10:00Nieuwenhoorn JO7-1Hellevoetsluis JO7-1veld 6 RSW (kwart) A1
    17 dec. 10:00OVV JO7-1Hellevoetsluis JO7-2veld 6 RSW (kwart) A2
    17 dec. 10:15Hellevoetsluis JO19-1Rhoon JO19-1veld 1
    17 dec. 10:15Hellevoetsluis JO17-2v.v. Hekelingen JO17-1veld 3
    17 dec. 10:15Hellevoetsluis JO15-2DVV09 JO15-1JMveld 2
    17 dec. 10:15Hellevoetsluis JO11-1JMLMO JO11-1veld 4A A
    17 dec. 10:20Hellevoetsluis JO7-2Nieuwenhoorn JO7-1veld 6 RSW (kwart) A1
    17 dec. 10:20OVV JO7-1Hellevoetsluis JO7-1veld 6 RSW (kwart) A2
    17 dec. 10:40Hellevoetsluis JO7-1Hellevoetsluis JO7-2veld 6 RSW (kwart) A2
    17 dec. 11:00Rozenburg JO13-2Hellevoetsluis JO13-4JMveld 3
    17 dec. 12:30Stellendam 35+1Hellevoetsluis 35+1veld 3
    17 dec. 12:30Botlek, SC 5Hellevoetsluis 6veld 1
    17 dec. 12:30Jonge Spartaan, de JO17-2Hellevoetsluis JO17-3veld 3