• Hellevoetsluis JO8-3 VE zaterdag speeldag man

  • Hellevoetsluis O8-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Barends, ScottTechnische stafTrainer/coach
    Diemers, PatrickTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 sep. 08:30Hellevoetsluis O8-3 - Brielle, VV O8-4Sportpark Historyland
    12 sep. 08:30OVV O8-2 - Hellevoetsluis O8-3Sportpark OVV
    19 sep. 08:30Nieuwenhoorn O8-2JM - Hellevoetsluis O8-3Sportpark Nieuwenhoorn
    26 sep. 08:30Hellevoetsluis O8-3 - Rozenburg O8-3Sportpark Historyland
    3 okt. 08:30Hellevoetsluis O8-3 - Brielle, VV O8-3Sportpark Historyland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 sep.Hellevoetsluis 1 - HBSS 13 - 3
    29 aug.Hellevoetsluis o13-1 - NSVV o13-15 - 3
    25 aug.Papendrecht 1 - Hellevoetsluis 13 - 1
    25 aug.Hekelingen 1 - Hellevoetsluis 23 - 3
    25 aug.Hellevoetsluis o17-1 - Brielle o17-11 - 6
    25 aug.Hellevoetsluis o11-1 - Coal o11-12 - 6
    22 aug.DVV '09 O23-1 - Hellevoetsluis O23-14 - 4
    22 aug.Hellevoetsluis 1 - Oranje-Wit 12 - 2
    22 aug.Hellevoetsluis 2 - Oranje-Wit 21 - 2
    22 aug.vv Brielle 019-1 - Hellevoetsluis o19-19 - 0
  • Poulestanden Hellevoetsluis O8-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 26 )

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Loo, Naud van derTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hellevoetsluis O8-3

    VS

    Brielle, VV O8-4

    05 september 202608:30 uur
    Sportpark Historyland veld 4B A1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Hellevoetsluis O8-3

    0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd (1e fase)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd