• Zoals op woensdagavond 24 juni tijdens de persconferentie bekend werd gemaakt, zijn de regels per 1 juli weer enigszins versoepeld. alles wel met de opmerking 'Door afstand te houden geef je elkaar de ruimte'. We dienen dus nog altijd de 1,5 meter afstand in acht te nemen. Desondanks mag er ook door volwassenen weer zonder deze regel getraind worden en mogen er ook weer wedstrijden gespeeld worden. Dat betekent o.a. dat de selectie vanaf 2 juli zonder restricties onder de nieuwe trainer Paul Bestebreur kan gaan trainen. Buiten de lijnen dient een ieder wel gewoon de 1,5 meter afstand aan te houden. Op de donderdagen dat de selectie traint (2, 9 en 16 juli) zal de kantine geopend zijn. Per 1 augustus zullen zij dan de gewone voorbereiding afwerken. De jeugd heeft aangegeven de hele zomer door te trainen en die ruimte krijgen zij ook, als daar natuurlijk genoeg animo voor is. Uiteraard doen wij een beroep op uw gezond verstand om je nog wel te houden aan de maatregelen die nog wel van kracht zijn, met name de 1,5 meter afstand. Wij zien u graag snel weer op het ING Sportpark!