• Op donderdag 20 juni begon, zoals ieder seizoen in de voetballoze periode, het altijd gezellige 7-tegen-7 toernooi. Acht teams strijden 7 weken lang iedere donderdagavond om de Van den Ban Wisselbokaal en, nog veel belangrijker, een hoeveelheid consumptiebonnen. Dat het vooral om de gezelligheid en de 3e helft gaat, blijkt ieder jaar weer wanneer de winnaar bekend gemaakt wordt, want de ploeg met de meeste punten, wordt vaak niet de winnaar van het toernooi! De wedstrijden beginnen iedere donderdagavond om 19:30 uur, er wordt gespeeld zonder scheidsrechters, slidings zijn verboden en ook het kiezelhard van afstand schieten op doel is uit den boze. Ballen die over worden geschoten, worden door de persoon zelf gehaald en spelers die TE fanatiek zijn, worden uitgelachen en snappen het idee achter het 7-tegen-7 toernooi niet. Uiteraard is het grote scherm naar beneden en wordt er gezorgd voor een hapje.

    Bekijk hier de teamindeling en het speelschema van 18 juli.