• Op vrijdag 10 mei 2019 treedt een jubileumelftal aan tegen oud-Feyenoord. De keuze van de spelers vereist misschien enige uitleg. Eigenlijk wilden wij met Hellevoetsluis 1 tegen oud-Feyenoord voetballen, maar oud-Feyenoord speelt niet tegen eerste elftallen t/m de 3e klasse. Zij spelen wel tegen eerste elftallen, aangevuld met spelers uit andere teams, zoals bijvoorbeeld de veteranen. Zodoende stellen wij dus een elftal samen met spelers met een behoorlijk Hellevoetsluis-verleden, maar zal het team ook aangevuld worden met spelers uit de selectie, om oud-Feyenoord toch nog een beetje tegenstand te geven.

    Speler 11 en 12 die vandaag bekend gemaakt worden, zijn echte aanvoerders. Zij geven leiding, verzaken nooit en gaan altijd voorop in de strijd. De één speelt al bijna 25 jaar bij ons cluppie, was zowel aanvoerder van het eerste zondagelftal als het eerste zaterdagelftal en voetbalt inmiddels bij de veteranen. De ander zit er iets korter, maar kan zich inmiddels wel een echte Hellevoeter noemen en is dan ook voornemens om zich na zijn actieve carrière bij onze veteranen aan te sluiten. De één is 53 en al zijn hele Hellevoetsluis-periode een betrouwbare laatste man, de ander (net 33) is na jaren op het middenveld geacteerd te hebben inmiddels ook teruggezakt naar de laatste linie.De één is Fabian Theuvenet en de ander is Frenk van Gelderen!