• Programma

    Datum/tijdThuisteamUitteamVeld
    1 feb. 08:30Hellevoetsluis JO9-2Nieuwenhoorn, JO9-2Gveld 4B
    1 feb. 08:30Hellevoetsluis JO8-2Nieuwenhoorn JO8-2veld 4B
    1 feb. 08:30Hellevoetsluis JO11-4Brielle JO11-5Gveld 4A
    1 feb. 08:30Hellevoetsluis JO15-1Vierpolders JO15-1veld 1 licht
    1 feb. 08:30Hellevoetsluis MO13-1CKC MO13-1veld 2
    1 feb. 08:30Hellevoetsluis JO13-2Pernis JO13-1veld 3 licht
    1 feb. 08:30OVV JO9-2Hellevoetsluis JO9-1veld 2
    1 feb. 08:30SHO JO10-2Hellevoetsluis JO10-1veld 3 Licht
    1 feb. 09:15Spijkenisse JO14-4Hellevoetsluis JO14-2veld 5
    1 feb. 09:45ST Herkingen/NTVV JO8-1Hellevoetsluis JO8-3veld 1
    1 feb. 10:00Simonshaven JO12-1Hellevoetsluis JO12-2veld 1A
    1 feb. 10:15Hellevoetsluis JO11-5Vierpolders JO11-1veld 4A
    1 feb. 10:15Hellevoetsluis JO15-2Rockanje JO15-2Gveld 2
    1 feb. 10:15Hellevoetsluis JO11-3Zuidland JO11-2veld 4B
    1 feb. 10:15Hellevoetsluis MO15-1Binnenmaas, FC MO15-2veld 3 licht
    1 feb. 10:30Hellevoetsluis JO14-1VOC JO14-1veld 1 licht
    1 feb. 10:30Melissant JO17-1Hellevoetsluis JO17-2veld 2
    1 feb. 10:30Zinkwegse Boys JO12-1Hellevoetsluis JO12-3veld 2
    1 feb. 10:45v.v. Hekelingen JO11-1Hellevoetsluis JO11-1veld 1
    1 feb. 11:00FC Vlotbrug JO8-1Hellevoetsluis JO8-1TRV
    1 feb. 11:30Nieuwenhoorn JO13-2Hellevoetsluis JO13-1veld 2
    1 feb. 12:00Hellevoetsluis JO10-2Nieuwenhoorn JO10-1veld 4B
    1 feb. 12:00Hellevoetsluis JO12-1sjo/Korendijk JO12-1Gveld 4A
    1 feb. 12:00Stellendam JO19-1Hellevoetsluis JO19-2veld 2
    1 feb. 12:30Hellevoetsluis 5Smitshoek 8veld 2
    1 feb. 12:30Hellevoetsluis 3OVV 2veld 3 licht
    1 feb. 12:30Hellevoetsluis JO19-1Vitesse Delft JO19-1veld 1 licht
    1 feb. 12:30Spirit 2Hellevoetsluis 2Veld 1
    1 feb. 13:15Oliveo JO17-1Hellevoetsluis JO17-1veld 2 Oliveo licht
    1 feb. 14:00Kethel Spaland, vv JO15-3Hellevoetsluis JO15-3Veld 1
    1 feb. 14:30Barendrecht 8Hellevoetsluis 4veld 4
    1 feb. 14:30Yerseke 1Hellevoetsluis 1veld 2
    8 feb. 08:30Hellevoetsluis JO8-1sv Poortugaal JO8-1veld 4A
    8 feb. 08:30Hellevoetsluis JO8-3FC Vlotbrug JO8-2veld 4A
    8 feb. 08:30Hellevoetsluis JO14-2Maense, FC JO14-1veld 3 licht
    8 feb. 08:30Hellevoetsluis JO13-1Jonge Spartaan, de JO13-2veld 1 licht
    8 feb. 08:30v.v. Hekelingen JO8-3Hellevoetsluis JO8-2veld 1
    8 feb. 09:00OVV JO9-4Hellevoetsluis JO9-2veld 2
    8 feb. 09:00DVV '09 MO13-1Hellevoetsluis MO13-1veld 2
    8 feb. 09:00Brielle, VV JO15-2Hellevoetsluis JO15-1Veld 4
    8 feb. 10:00Hellevoetsluis JO9-1WFB JO9-1veld 4A
    8 feb. 10:00Hellevoetsluis JO10-1Hellevoetsluis JO10-2veld 4A
    8 feb. 10:15Hellevoetsluis JO17-1Rotterdam United JO17-1veld 1 licht
    8 feb. 10:15Hellevoetsluis JO15-3Strijen JO15-2Gveld 2
    8 feb. 10:15Hellevoetsluis JO17-2v.v. Hekelingen JO17-2veld 3 licht
    8 feb. 10:15DVV '09 JO15-2Hellevoetsluis JO15-2veld 2
    8 feb. 10:30NSVV MO15-1Hellevoetsluis MO15-1veld 4
    8 feb. 11:30Foreholte JO14-1GHellevoetsluis JO14-1veld 1
    8 feb. 12:15Hellevoetsluis VE1NBSVV VE1veld 2
    8 feb. 12:15Jonge Spartaan, de 2Hellevoetsluis 3veld 1
    8 feb. 12:30Hellevoetsluis 6v.v. Hekelingen 6veld 3 licht
    8 feb. 12:30Hellevoetsluis 2Sportlust '46 2veld 1 licht
    8 feb. 13:00Spijkenisse JO13-5Hellevoetsluis JO13-2veld 6
    8 feb. 13:15Den Hoorn JO19-2Hellevoetsluis JO19-1veld 1
    8 feb. 14:30Hellevoetsluis 4WCR 3veld 2
    8 feb. 14:45Hellevoetsluis JO19-2Rockanje JO19-1veld 3 licht
    8 feb. 14:45sv Poortugaal 7Hellevoetsluis 5veld 6
    8 feb. 15:00Hellevoetsluis 1Bruse Boys 1veld 1 licht
    8 feb. 15:15v.v. Hekelingen 8Hellevoetsluis 7veld 2
    15 feb. 10:15Hellevoetsluis JO14-1Die Haghe JO14-2veld 1 licht
    15 feb. 11:30Hellevoetsluis JO7Meeuwenplaat JO7
    15 feb. 11:45HBSS 4Hellevoetsluis 6veld 1 HBSS licht
    15 feb. 12:30Hellevoetsluis 3WFB 2veld 1 licht
    15 feb. 12:30Hellevoetsluis 4OVV 3veld 3 licht
    15 feb. 12:30Hellevoetsluis 5Barendrecht 122
    15 feb. 12:30Neptunus-Schiebroek 2Hellevoetsluis 2veld 1
    15 feb. 13:30GHVV'13 6Hellevoetsluis 7veld 2
    15 feb. 14:30FC Axel 1Hellevoetsluis 1veld 1
    15 feb. 14:30Heerjansdam VE1Hellevoetsluis VE1veld 2
    15 feb. 15:00Hellevoetsluis JO19-1Jodan Boys, de JO19-2veld 1 licht
    19 feb. 20:00Hellevoetsluis o23STG '19 o231
    22 feb. 10:00Sparta (AV) 2Hellevoetsluis 2veld 2 licht
    22 feb. 12:30Hellevoetsluis 5TransvaliaZW 4veld 2
    25 feb. 20:15Hellevoetsluis 2Brielle, VV 2veld 1 licht