• Ook langdurig geblesseerden binden zich aan Hellevoetsluis

    10 mrt 2020 Beheerder
  • Naast alle fitte spelers worden ook de niet-fitte spelers bij Hellevoetsluis niet vergeten. Zo zijn er recent gesprekken gevoerd met Patrick Haze, momenteel weken uitgeschakeld door een hamstringblessure, en Tijs van de Heuvel, die dit hele seizoen nog niet in actie kwam vanwege een afgescheurde kruisband, maar inmiddels weer maximaal met de groep meetraint en nog dit seizoen hoopt een aantal wedstrijden te kunnen spelen. Ondanks hun langdurige blessures hebben zij het dermate naar hun zin, dat zij graag ook volgend seizoen voor de rood-witten uitkomen. De 21-jarige Haze is van plan vol voor de linksbackpositie te gaan en Hellevoetsluis ziet in de bijna 21-jarige Tijs van de Heuvel een toekomstig aanvoerder centraal in de verdediging.