• Zoals jullie van ons gewend zijn maken wij vandaag weer 2 namen bekend van spelers die deel uit maken van het jubileumelftal dat op 10 mei uitkomt tegen oud-Feyenoord! Het zijn 2 kinderen van de club, die momenteel uitkomen in het eerste elftal, Onur Furuncu en Serkan Yavuzyigitoglu! De 25-jarige Furuncu begon al op zijn 4e met voetballen bij Hellevoetsluis en doorliep tot de B-jeugd de jeugdopleiding. Na 2 seizoenen Vlotbrug keerde Furuncu al snel weer terug aan de Brielsestraatweg. Inmiddels voetbalt de gedreven linksback met de fluwelen trap alweer ca. 8 jaar onder de vleugels van Edwin de Koning in de selectie.
    De 1 jaar jongere Serkan Yavuzyigitoglu begon op zijn 6e met voetballen bij Hellevoetsluis. Ondanks een kort uitstapje naar Nieuwenhoorn voetbalt de snelle aanvaller, die op elke positie in de aanval uit de voeten kan, alweer sinds zijn 17e in het 1ste elftal!