• Na de persconferentie van onze minister-president van woensdag 6 mei mogen ook de senioren weer in groepsverband hun training hervatten. Hoewel de competitie ten einde is, staan de spelers toch te trappelen om weer een voetbalgerichte training te mogen krijgen. Voor trainer Edwin de Koning is het wel zo leuk dat hij zijn 10-jarig dienstverband dan toch nog op deze manier af mag sluiten. Zijn laatste training zal zijn op donderdag 28 mei, waarna de nieuwe trainer Paul Bestebreur de week erna al een paar weken de training voor de nieuwe selectie zal verzorgen. Het is niet toegestaan als toeschouwer de training te bezoeken. Van de spelers wordt gevraagd zich te houden aan de richtlijnen en de maatregelen en de aanwijzingen op het terrein in acht te nemen. De spelers zullen een paar minuten voor de training omgekleed arriveren en dienen meteen na de training het ING Sportpark te verlaten, om thuis te gaan douchen. Kantine en kleedkamers blijven dicht, bij de verzorger mag er slechts 1 persoon tegelijk naar binnen.