• Voorafgegaan door de eerste training van het nieuwe jaar van de selectie, en het spel 'De Koning van Hellevoet', waarbij Casper Goldenbeld de koning werd en Andy Kruik de nar, was het om 16:00 uur al gezellig druk in de kantine voor de traditionele nieuwjaarsreceptie. Toen voorzitter Edwin Boogaard om 16:50 uur dan ook aan zijn, traditioneel op rijm uitgesproken, nieuwjaarstoespraak begon, was de kantine bomvol en dat bleef nog lang daarna zo. In zijn speech kwam de preses nog even terug op het besluit van de trainers Edwin de Koning en Johan Wouters om eerst na dit seizoen te stoppen, maar een week later toch op hun beslissing terugkwamen. Zij ontvingen dan ook terecht de Heintje Davids Award 2019. Vervolgens werd stilgestaan bij alle activiteiten die er in de loop van het jaar georganiseerd worden en klonk er een groot applaus voor al die vrijwilligers die dat toch altijd maar weer mogelijk maken. Ook de sponsors werden bedankt en de samenwerking met SBV Excelsior werd genoemd. Boogaard deed ook een beroep op de gemeente om komende zomer het nu toch wel erg platte kunstgras te vervangen. De jeugdafdeling werd geroemd, mede door de rust die er heerst. Mooi feit was dat vlak voor de winterstop de 18-jarige Luuk Engels vanuit de eigen jeugd in het eerste elftal debuteerde. Nadat ook nog even aan de sfeeractie van de supporters bij Nieuwenhoorn - Hellevoetsluis werd gerefereerd, stond de voorzitter stil bij het 100-jarig bestaan, dat dit jaar op de agenda staat. De inhoud van de feestweek werd vermeld, met als klap op de vuurpijl de feestavond op zaterdag 11 mei! Tegelijkertijd ging tijdens de receptie de verkoop van de loten, met als hoofdprijs een Kia Picanto, van start en gingen de eerste loten al snel van de hand. Nadat de voorzitter iedereen een jaar vol gezondheid, voorspoed en geluk wenste, bleef het nog lang gezellig in 't Hellevoet Huis en begon het jaar voor Hellevoetsluis eigenlijk zoals het geeïndigd was.

    Lees hier de volledige nieuwjaarstoespraak.