• Nadat in het eerste half uur Hellevoetsluis al 2x getroffen werd door blessureleed, was het na 38 minuten Neptunus-speler Nicky Erkelens die na een ongelukkig duel met Hellevoeter Tommie van Schaijk roerloos op de grond bleef liggen.

    Toen de bal uit een afgeslagen corner door Hellevoetsluis van achteruit opnieuw werd ingebracht, bleef de bal door de wind lang in de lucht hangen. Tommy van Schaijk zag zijn kans schoon en dacht de bal nog koppend het strafschopgebied in te brengen. Tegenstander Erkelens probeerde dat koppend te verijdelen, maar de oersterke Van Schaijk ging een fractie later de lucht in. Zodoende kopte Erkelens de bal, maar was Van Schaijk een fractie te laat, waardoor hij met zijn schouder het hoofd van Erkelens raakte. Deze raakte vrijwel direct buiten bewustzijn, waardoor hij ook nog eens ongelukkig op het kunstgras belandde. Van Schaijk had de tandafdrukken van Erkelens in zijn schouder staan, maar Erkelens zelf was er veel erger aan toe. Trillend met zijn lichaam lag hij op de kunstgrasmat, waarbij er bloed uit zijn mond kwam en hij raar uit zijn ogen keek. Paniek maakte zich meester van zowel medespelers als tegenstanders en met name Van Schaijk was over zijn toeren toen hij zag hoe Erkelens er aan toe was. Kordaat optreden van beide verzorgers zorgde ervoor dat Erkelens meteen in een stabiele zijligging gelegd werd en ook werd voorkomen dat hij zijn tong inslikte. De ambulance werd gebeld en de AED werd gehaald, maar deze bleek gelukkig niet nodig. De ambulance arriveerde snel op het terrein aan de Brielsestraatweg en de dienstdoende broeders deden hun werk naar behoren. Ondertussen had scheidsrechter Kuup de enige juiste beslissing genomen, want de spelers waren dermate ontdaan dat staken de enige optie was. Nadat de broeders zich minstens een half uur met Erkelens hadden beziggehouden, was hij stabiel en aanspreekbaar en werd hij met de ambulance naar het Maasstad-ziekenhuis afgevoerd. ’s Avonds keerde Erkelens gelukkig alweer huiswaarts, met een zware hersenschudding. De wedstrijd zal op zaterdag 30 maart uitgespeeld worden, te beginnen in de 38e minuut bij een 0-1 stand in het voordeel van Neptunus-Schiebroek.