• Zolang de coronacrisis voortduurt en de kantine verboden terrein is, hebben wij toch een manier gevonden om de donderdagavond clubavond in leven te houden. Sinds donderdag 16 april onderhoudt voorzitter Edwin Boogaard via Facebook iedere donderdagavond van 19:00 tot 20:00 uur contact met de leden, mits je natuurlijk lid bent van onze Facebookpagina. In dit uur worden allerhande zaken besproken, van de coronacrisis tot maatschappelijke en voetbalgerelateerde zaken. Jij kan in de uitzendingen berichten sturen en er is ook een manier gevonden om toch nog wat geld in het laatje van de club te krijgen! Voor minimaal 5 euro mag jij namelijk een nummer toevoegen aan de Spotify Playlist 'Clubavond Online'. De eerste donderdag dat wij dat deden leverde dat al gelijk 13 nummers op en ook de donderdag erna konden wij weer 13 nummers toevoegen aan de afspeellijst. Diverse nummers leverden 10 of 20 euro op en 1 nummer (het clublied, wat sinds kort ook in Spotify te vinden is) leverde maar liefst 50 euro op! De nummers die ingebracht zijn worden op donderdag tussen 20:00 en 21:00 uur non-stop afgespeeld en uiteindelijk toegevoegd aan de complete afspeellijst, zodat er straks een mooie, gevarieerde playlist 'Clubavond Online' op Spotify staat. Ben jij nog geen lid van onze facebookpagina? Meld je dan nu aan via https://www.facebook.com/groups/409745545706598/