• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Levi van denMedische stafVerzorger
    Engel, JohanOverige stafTeammanager
    Wouters, JohanTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 uur 1 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 11:30sv Poortugaal 2 - Hellevoetsluis 2Sportpark Polder Albrandswaard
    1 dec. 12:30Hellevoetsluis 2 - Zuidland 2Sportpark ING
    8 dec. 12:30NSVV 2 - Hellevoetsluis 2Gemeentelijk Sportpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Botlek, SC 2 - Hellevoetsluis 23 - 3
    10 nov.Hellevoetsluis 2 - Binnenmaas, FC 25 - 2
    17 nov.Barendrecht 3 - Hellevoetsluis 20 - 4
  • Poulestanden Hellevoetsluis 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hellevoetsluis 287103072322
    2sv Poortugaal 287102371622
    3NSVV 285122217516
    4Zuidland 283232622411
    5Rhoon 283231817111
    6Strijen 283231216-411
    7Binnenmaas, FC 283142024-410
    8Rijnmond Hoogvliet Sport 283051418-49
    9Oud-Beijerland 262227708
    10Botlek, SC 281161121-104
    11Barendrecht 372051325-123
    12DBGC 27016924-151

    Poulestanden Hellevoetsluis 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hellevoetsluis 233007259
    2Nieuwenhoorn 232016516
    3WFB 231028803
    4MSV '71 23003612-60

    Poulestanden Hellevoetsluis 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 411008173
    2Noordwijk 211005053
    3Westlandia 211005053
    4RVVH 211005143
    5Sportlust '46 211004043
    6Excelsior M 211004133
    7Feyenoord, sc 211004133
    8Forum Sport 211004133
    9Smitshoek 311004133
    10XerxesDZB 211003033
    11Jodan Boys, de 211004223
    12Spijkenisse 211004223
    13FC Lisse 211003123
    14Rhoon 211003123
    15Rijnvogels, fc 311003123
    16Smitshoek 211003123
    17VDL 211005413
    18Westlandia 311004313
    19FC 's-Gravenzande 211002113
    20Jodan Boys, de 411002113
    21Scheveningen 311002113
    22DWO 211001013
    23Katwijk 211003303
    24SHO 511003303
    25GDA 211002203
    26Voorschoten`97 211001103
    27DBGC 211000003
    28Be Fair 200000000
    29Valken'68 310013300
    30Zuidland 210013300
    31Werve, Te 210012200
    32Meerburg 210011100
    33GHVV'13 210010000
    34Nootdorp 2100145-10
    35Zwaluwen 2100134-10
    36Berkel 2100112-10
    37LYRA 2100112-10
    38LYRA 4100112-10
    39Scheveningen 2100101-10
    40Smitshoek 4100124-20
    41Soccer Boys 2100124-20
    42Oud-Beijerland 2100113-20
    43Quick Boys 3100113-20
    44RVVH 3100113-20
    45Rijnsburgse Boys 3100113-20
    46Alexandria'66 3100114-30
    47Hellevoetsluis 2100114-30
    48Jodan Boys, de 3100114-30
    49Zaterdag 2100114-30
    50Vitesse Delft 2100103-30
    51Rijnmond Hoogvliet Sport 2100115-40
    52Koudekerk 3100104-40
    53DoCoS 2100105-50
    54VVOR 2100105-50
    55RCL 2100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Buvens, LennartTeamspelerAanvaller
    Kooiman, BasTeamspeler
    Lugtenburg, MichaelTeamspelerVerdediger
    Schayk, Tommy vanTeamspelerVerdediger
    Theuvenet, JustinTeamspeler
    Trouw, TheoTeamspeler
    Vermaat, ErnestTeamspelerVerdediger