• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Levi van denMedische stafVerzorger
    Engel, JohanOverige stafTeammanager
    Wouters, JohanTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 uur 1 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 12:30Hellevoetsluis 2 - sv Poortugaal 2Sportpark ING
    30 mrt. 12:30Hellevoetsluis 2 - Botlek, SC 2Sportpark ING
    6 apr. 12:00Zuidland 2 - Hellevoetsluis 2Groot-Nibbeland
    13 apr. 12:30Hellevoetsluis 2 - NSVV 2Sportpark ING
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Binnenmaas, FC 2 - Hellevoetsluis 21 - 1
    18 mrt.Hellevoetsluis JO13-1 - Rozenburg JO13-12 - 1
  • Poulestanden Hellevoetsluis 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hellevoetsluis 213112044143035
    2sv Poortugaal 213102135132232
    3Oud-Beijerland 21365223121123
    4NSVV 2146443127422
    5Zuidland 2135443126519
    6Rhoon 2144552625117
    7Strijen 2144462129-816
    8Binnenmaas, FC 2134362937-815
    9Rijnmond Hoogvliet Sport 2145093037-715
    10Botlek, SC 21413101637-216
    11DBGC 21312101140-295

    Poulestanden Hellevoetsluis 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hellevoetsluis 233007259
    2Nieuwenhoorn 232016516
    3WFB 231028803
    4MSV '71 23003612-60

    Poulestanden Hellevoetsluis 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 411008173
    2Noordwijk 211005053
    3Westlandia 211005053
    4RVVH 211005143
    5Sportlust '46 211004043
    6Excelsior M. 211004133
    7Feyenoord, sc 211004133
    8Forum Sport 211004133
    9Smitshoek 311004133
    10XerxesDZB 211003033
    11Jodan Boys, de 211004223
    12Spijkenisse 211004223
    13FC Lisse 211003123
    14Rhoon 211003123
    15Rijnvogels, fc 311003123
    16Smitshoek 211003123
    17VDL 211005413
    18Westlandia 311004313
    19FC 's-Gravenzande 211002113
    20Jodan Boys, de 411002113
    21Scheveningen 311002113
    22DWO 211001013
    23Katwijk 211003303
    24SHO 511003303
    25GDA 211002203
    26Voorschoten`97 211001103
    27DBGC 211000003
    28Be Fair 200000000
    29Valken'68 310013300
    30Zuidland 210013300
    31Werve, Te 210012200
    32Meerburg 210011100
    33GHVV'13 210010000
    34Nootdorp 2100145-10
    35Zwaluwen 2100134-10
    36Berkel 2100112-10
    37LYRA 2100112-10
    38LYRA 4100112-10
    39Scheveningen 2100101-10
    40Smitshoek 4100124-20
    41Soccer Boys 2100124-20
    42Oud-Beijerland 2100113-20
    43Quick Boys 3100113-20
    44RVVH 3100113-20
    45Rijnsburgse Boys 3100113-20
    46Alexandria'66 3100114-30
    47Hellevoetsluis 2100114-30
    48Jodan Boys, de 3100114-30
    49Schipluiden 2100114-30
    50Vitesse Delft 2100103-30
    51Rijnmond Hoogvliet Sport 2100115-40
    52Koudekerk 3100104-40
    53DoCoS 2100105-50
    54VVOR 2100105-50
    55RCL 2100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Buvens, LennartTeamspelerAanvaller
    Lugtenburg, MichaelTeamspelerVerdediger
    Schaijk, Tommie vanTeamspelerVerdediger
    Theuvenet, JustinTeamspeler
    Trouw, TheoTeamspeler
    Vermaat, ErnestTeamspelerVerdediger