• 1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Boogaard, EdwinOverige stafTeammanager
    Engel, JohanOverige stafTeammanager
    Koning, Edwin deTechnische stafTrainer/coach
    Nijssen, EdwinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 uur 1 1
    Donderdag 20:00 uur 1 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:30Yerseke 1 - Hellevoetsluis 1Sportpark Cleijn Moercken
    8 feb. 15:00Hellevoetsluis 1 - Bruse Boys 1Sportpark ING
    15 feb. 14:30FC Axel 1 - Hellevoetsluis 1Sportpark FC Axel Hoofdacc.
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hellevoetsluis 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwenhoorn 112100251193230
    2Serooskerke 11383230201027
    3ST Oostkapelle / Domburg 11284034102426
    4Bruse Boys 11380536231324
    5De Meeuwen 1136432519622
    6Yerseke 11363434142021
    7MZC'11 1136162628-219
    8SSV'65 1135261818017
    9Arnemuiden 1134452732-516
    10's Heer Arendskerke 1135171930-1116
    11Hellevoetsluis 1123361323-1012
    12DBGC 1132381830-129
    13FC Axel 1131391038-286
    14Walcheren 112039946-373

    Poulestanden Hellevoetsluis 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Poortugaal 13300121119
    2Hellevoetsluis 1320168-26
    3VFC 131027703
    4CWO 13003312-90

    Poulestanden Hellevoetsluis 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDEO 111008173
    2Zwaluwen11008173
    3Sportlust '4611006063
    4RVVH 111004043
    5CVV Zwervers ZO111004043
    6Jodan Boys11005233
    7Ariston'80 111004133
    8Capelle11004133
    9Rijnvogels11004133
    10DSO 111003033
    11SVC'08 111004223
    12Leonidas11003123
    13Maense, FC 111003123
    14Smitshoek11003123
    15Alexandria'66 111002023
    16HBS11002023
    17Heinenoord 111002023
    18KMD 111002023
    19Spijkenisse11002023
    20TAC'90 111002023
    21DOSR 111003213
    22SC Feyenoord11003213
    23Forum Sport 111002113
    24RKAVV 211002113
    25Brielle, VV 111001013
    26Quick Boys 211005503
    27Den Hoorn 111002203
    28SEP 111002203
    29Verburch 111002203
    30Aarlanderveen 111001103
    31UVS 111001103
    32Barendrecht 200000000
    33RKAVV00000000
    34DCV 110015500
    35Van Nispen 110012200
    36sv Poortugaal 110012200
    37fc Boshuizen 110012200
    38TOGB 110011100
    39FC 's-Gravenzande10011100
    40Hellevoetsluis 1100123-10
    41HVC'10 1100123-10
    42HVV 1100112-10
    43Sportclub Monster 1100112-10
    44Kagia 1100101-10
    45SJC100124-20
    46Bergambacht 1100113-20
    47DSVP 1100113-20
    48MSV '71 1100113-20
    49Charlois, sv 1100102-20
    50Nieuwerkerk 1100102-20
    51SHO 1100102-20
    52SSS 1100102-20
    53VOC100102-20
    54VVOR 1100102-20
    55Noordwijk 2100125-30
    56Gouda 1100114-30
    57Rohda '76 1100114-30
    58FC Vlotbrug 1100114-30
    59Nootdorp 1100103-30
    60Duindorp sv 1100104-40
    61Hillegersberg, vv 1100104-40
    62LYRA 1100106-60
    63Naaldwijk 1100118-70
    64Vitesse Delft 1100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benito, RucentneyTeamspeler
    Besters, WouterTeamspeler
    Dors, MarleyTeamspeler
    Furuncu, OnurTeamspelerVerdediger
    Koning, Jeffrey deTeamspelerVerdediger
    Poelman, BrianTeamspelerMiddenvelder
    Sang A Jong, OnerTeamspelerMiddenvelder
    Schaijk, Tommie vanTeamspeler